Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zyski 2020
Dokładnie jednak pierwsze polrocze bedzie wiazace co do calego roku
Odpowiedz
http://solidarnoscps.pl/wp-content/uploa...i-zysk.jpg

Informacja na temat zysków

Używam Tapatalk
Odpowiedz
Już 26 czerwca, zgodnie z decyzją Zarządu KGHM, na konta pracowników trafi nagroda za osiągnięty przez Spółkę ubiegłoroczny zysk. Jej wypłata jest uzależniona od zatwierdzenia sprawozdania finansowego przez zaplanowane na 19 czerwca Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy KGHM. - Przewidziana nagroda będzie wyższa niż w roku ubiegłym - mówi Marcin Chludziński, Prezes Zarządu KGHM.
Odpowiedz
Może i głupie pytanie, ale niech mi ktoś wyjaśni jak wylicza się zyski? Tzn. chciałbym sobie policzyć ile mniej więcej mogę się spodziewać? Czy to się wylicza ze średnich zarobków moich z zeszłego roku czy ze średnich z całej kopalni czy może jeszcze inaczej, bo szczerze mówiąc nie mam pojęcia.

Z góry dzięki za odpowiedzi
Odpowiedz
163 % mc wynagrodzenia czyli jak zarabiasz 10000 to bedzie 16300 jak 5000 to 8150 zl do swoich zarobkow polecam kalkulator procentowy online.

Używam Tapatalk
Odpowiedz
(06-20-2020, 01:48 PM)Sanders napisał(a): 163 % mc wynagrodzenia czyli jak zarabiasz 10000 to bedzie 16300 jak 5000 to 8150 zl do swoich zarobkow polecam kalkulator procentowy online.

Używam Tapatalk
Ale nagroda jest wyliczana z wyplaty ubiegłorocznej. Czyli bez barborki, 14stki i nagrod z zysku. W skrocie 163% ubieglorocznej sredniej wyplaty
Odpowiedz
Trzeba ja znac. Daje przyblizenie. Podziel roczny na 12 bez tego co piszesz

Używam Tapatalk
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości