Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podatek miedziowy
Solidaruchy wystosowały pismo o obniżenie podatku. Nie wiem czy to coś pomoże bo rząd musi z czegoś brać na tarcze, 500+ etc

[Obrazek: 09-04-2020-pismo-do-premiera-zaw.-pod.-o...ID-19-.jpg]
Odpowiedz
Przeniosłem temat ponieważ dotyczy całego KGHM. Moje zdanie jest takie, że każda złotówka się lcizy, nie oszukujmy się tego już nikt nie zdejmie ale można zatrzymac na chocby 2 mc. Zawsze to więcej do zysków, niech bedzie blisko 140mln zł to 2% do zysku po każdym 1mld
Odpowiedz
(04-10-2020, 05:58 AM)Sanders napisał(a): Przeniosłem temat ponieważ dotyczy całego KGHM. Moje zdanie jest takie, że każda złotówka się lcizy, nie oszukujmy się tego już nikt nie zdejmie ale można zatrzymac na chocby 2 mc. Zawsze to więcej do zysków, niech bedzie blisko 140mln zł to 2% do zysku po każdym 1mld

Nikt tego podatku już nie zdejmie. Tym bardziej, że tego koronawirusa będą spłacać jeszcze nasze dzieci.
Odpowiedz
(04-10-2020, 12:43 PM)fastplayer napisał(a):
(04-10-2020, 05:58 AM)Sanders napisał(a): Przeniosłem temat ponieważ dotyczy całego KGHM. Moje zdanie jest takie, że każda złotówka się lcizy, nie oszukujmy się tego już nikt nie zdejmie ale można zatrzymac na chocby 2 mc. Zawsze to więcej do zysków, niech bedzie blisko 140mln zł to 2% do zysku po każdym 1mld

Nikt tego podatku już nie zdejmie. Tym bardziej, że tego koronawirusa będą spłacać jeszcze nasze dzieci.

No raczej na pewno...
Odpowiedz
Odpowiedz wicepremiera[Obrazek: d65f5720220fe0116df6e4c98e12f3c6.jpg]

Wysłane z mojego SM-A920F przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
Zwykłe przekierwoanie na ministesrtwo finansow
Odpowiedz
Zapomnijcie o podatku że go zniosą Smile już by była odpowiedź a tutaj nadal cisza, cisza.... i cisza Smile
Odpowiedz
Nadzieja umiera ostatnia

Wysłane z mojego SM-A920F przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
[Obrazek: 05-05-2020-odpowied%C5%BA-z-MF-na-pismo-...d-kop..jpg]
to by było na tyle Sad
Odpowiedz
A wierzyliście w jakieś cuda??? Zneśli 15% i to by było na tyle
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości