Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak się dostać do KGHM?
(10-16-2020, 07:53 PM)finger99 napisał(a): Operrator na GC - SIeroszowice, 3 lata dołu i spełniam wymagania jednak nikt nie potrafi oddzwonić co robic?

https://rekrutacja.kghm.com/Recruitment/Details/3002

Nie zawsze dzwonią. Ja np dostałem meil który znalazłem na skrzynce w spamie. Poszedłem na rozmowe i nawet jak zostałem przyjęty to również nikt nie dzwonił tylko otrzymałem pocztą elektroniczną informację o przyjęciu.
Odpowiedz
Cześć, nie chce zakładać nowego tematu tylko dla jednego pytania więc zapytam tu, elektromonter pod ziemią, Sierpol czy Rudna?
Sa w ogóle jakieś różnice w specyfice pracy na tych dwóch kopalniach? Zakres pracy ten sam pewnie, kasa też podobna?
Odpowiedz
Sam sobie odpowiedziałeś. Róznica może być w ludziach, w robocie, w warunkach... jeżeli chodzi o kopalnie to w sprawach socjalnych. Rudna wychodzi troche lepiej.
Odpowiedz
Witam

Czy żeby dostać się pod kopalnię, to można wyłącznie aplikować na stronie KGHM-u na odpowiednie stanowisko jak jest oferta, czy jest np. dział do którego można się zgłosić na kopalnię, porozmawiać albo zostawić CV?
Odpowiedz
(11-15-2020, 11:32 PM)Bogusław napisał(a): Witam

Czy żeby dostać się pod kopalnię, to można wyłącznie aplikować na stronie KGHM-u na odpowiednie stanowisko jak jest oferta, czy jest np. dział do którego można się zgłosić na kopalnię, porozmawiać albo zostawić CV?

Nie można. Tylko erekrutacja.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości