Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak się dostać do KGHM?
Witam mam pytanie jak się dostać do KGHM tz jakie kursy i szkoły trzeba posiadać  oraz jaki staż pracy?
Odpowiedz
Rozumiem, że jesteś golas czy coś masz?
Odpowiedz
Zawsze dodatkowe papiery stawiają wyżej w hierarchii, papiery na maszyne mile widziane
Odpowiedz
Na pierwszym miejscu patrzą na staż.
Odpowiedz
Staż, stażem jednak dla firm niezwiazanych z gornictwem to lipa a wielu pracownikow jest zatrudnionych i wczesniej nie pracowali na dole, kursy i jeszcze raz kursy, spawacz, operator, gornik, elektryk etc
Odpowiedz
Wszystko co powyżej i jeszcze w **** szczęścia i znajomości SmileSmile
Odpowiedz
(04-05-2020, 01:58 PM)zetgol napisał(a): Wszystko co powyżej i jeszcze w **** szczęścia i znajomości SmileSmile

I tym miłym akcentem wpojono niektórym wiele optymizmu Wink

Ale nie jest to na szczęście regułą Smile
Odpowiedz
Spawacz, wszystkie metody, inż mechaniki i nic od kilku lat Sad nie poddaję się ale to juz sie staje nudne wysyłam jak lotka tak z przegraną
Odpowiedz
Trzeba miec swiadomosc ze na jedno stanowsiko aplikuj z 2/3 tys osob. Moze takich jest duzo
Odpowiedz
(04-06-2020, 08:32 AM)Grzegorz napisał(a): Spawacz, wszystkie metody, inż mechaniki i nic od kilku lat Sad nie poddaję się ale to juz sie staje nudne wysyłam jak lotka  tak z przegraną

Gdybyś był spawacz po szkole zawodowej to dostałbyś się od ręki. Inż rzadko biorą z tego co widać Smile
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości