Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HM Cedynia Elektryk - rekrutacja
Witam serdecznie, jestem pracownikiem firmy energetycznej i chciałbym się dowiedzieć jak wygląda praca na tym stanowisku w Hucie Miedzi Cedynia. Nie chcę iść pod ziemię ale opcja KGHM nawet w hucie daje spore możliwośći. Jak wyglądają zarobki w takiej firmie dla elektryka z 10 letnim stażem w Tauronie??
Dzięki wielkie za pomoc.

Oferta w linku: https://rekrutacja.kghm.com/Recruitment/Details/2456

Tematy dodajemy z prefiksem [HM Cedynia] ~ admin
Odpowiedz
Pracowałem przez 3 lata w tym Ciechocinku praca lekka łatwa i przyjemna mistrz jest wporzadku współpracownicy to jajcarze generalnie praca polega na utrzymaniu ruchu elektrycznego hali upcast i contirod pracę poza utrzymaniem ruchu są na 1 zmianach jak jest mistrz poza tym 2,3 zmiana jest luźna awarię rzadko wyskakują jeśli już to pierdoły (katody na rolkach albo pilnowanie pasma Miedzi przy rozruchu) co do zarobków to już inna historia (dlatego przeniosłem się na kopalnie) nie licz na kokosy jeśli zadowala cię na fiszce do 3 tysięcy na rękę to idź w ciemno, Cedynia mimo iż to jest oddział KGHM jest specyficznym oddziałem co krok biurowiec oszukuje na dodatkach i na wczasach. Generalnie oddział polecam bo jest jak na wczasach ale się nie dorobisz, Cedynia jest dobra ale dla ludzi starszych ustatkowanych którzy mieszkają z żoną, ja się zwolniłem 30.06.2019 mój "następca" przyszedł 15.07.2019 a się zwolnił 12.03.2020 chłopak z doświadczeniem 15 letnim
Odpowiedz
dziekuje za wyczerpujaca odpowiedz
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości