Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ZG Rudna Badania lekarskie a nowoprzyjęci
MCZ z powodu epidemii wstrzymało czasowo badania, w tym wydolnościówki. Można obecnie zrobić wstepne, psychologa i psychiatrę po uprzednim umówieniu się na konkretny termin, lecz wydolnościowe są dalej wstrzymane...
Odpowiedz
No ale wiem ze przyjmowali do pracy

Używam Tapatalk
Odpowiedz
(06-11-2020, 07:12 AM)Sanders napisał(a): No ale wiem ze przyjmowali do pracy

Używam Tapatalk

Do nas na PG normalnie przyjmują nowych .
Odpowiedz
Mi Pani z kadr powiedziała, że mam czekać(ponieważ do GS muszę mieć komplet badań). Więc i tak nie mam wielkiego wyboru).. Może w miarę szybko to minie...
Odpowiedz
A to dziwne i szczerze nie wiem czemu

Używam Tapatalk
Odpowiedz
Siema! Mam pytanie, jak wygląda takie badanie wydolnościowe? Dużo osób tego nie przechodzi? A jak wygląda badanie lekarskie? Macie pobierana krew? Mierzone ciśnienie i badany wzrok? Co ile macie takie badania? Dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam Smile
Odpowiedz
(07-29-2020, 01:39 PM)Kahaypower napisał(a): Siema! Mam pytanie, jak wygląda takie badanie wydolnościowe?  Dużo osób tego nie przechodzi?  A jak wygląda badanie lekarskie?  Macie pobierana krew?  Mierzone ciśnienie i badany wzrok?  Co ile macie takie badania? Dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam Smile
Siema. Tu badania trwają dłużej niż na kwk...
Badanie wydolnościowe to rowerek i sauna parowa(50 minut)... jak chodziłeś po ścianach czy przodkach to na 100% przejdziesz... z tego co wiem wydolnościowe są na max 5 lat(przynajmniej jak mi podbijali to mowiła że bardzo dobry wynik i mam na 5 lat)
Badania to zależy od oddziału ale okulista laryngolog spiro audiometr krew rtg płuc itd i tu wlaśnie zleci ci pierwszy dzień od rana... potem psychotesty drugiego dnia bo tu chyba każdy ma robione nawet na oddziałach taśmowych są wymagane... i okresowe dostalem na rok... na kwk miałem na 3 lata. Przynajmniej tak wyglądało to przed koronawirusem...
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości